BİZİ ARAYIN(0850) 303 05 99

Wakiza FAX Server;
Faxlar Artık E-mail'inizde

Wakiza Fax Server, ofisinize gelen faxları anında e-mailinize gönderen, aynı şekilde kolayca fax göndermenizi sağlayan yeni teknoloji bir fax yazılımıdır. Fax-to-email teknolojisi sayesinde hem faxlarınıza her yerden erişebilir, hem de fax makinası ve kağıt kullanmak zorunda kalmazsınız.

Kaç fax hattınız ve kaç kullanıcınız olursa olsun, kurumsal bir fax çözümü arıyorsanız doğru yerdesiniz.

neler yapabilirsiniz?
Wakiza Fax E-mail Gateway Server
 • E-mail

  E-mail ile fax alıp gönderin

  Artık fax makinasının başına gitmenize gerek yok, gelen faxlar anında e-mailinizde! Ayrıca fax göndermek için bir e-mail atmanız yeterli.

 • iPhone

  Faxınızı iPhone, iPad veya BlackBerry'nizden de kullanın

  Nerede olursanız olun, faxlarınızı e-mail destekli mobil telefonunuzdan da takip edebilir, cihazınız destekliyorsa kolayca fax gönderebilirsiniz.

 • ECO

  Hem doğayı, hem bütçenizi koruyun

  Her yıl milyonlarca ağaç kağıt üretmek için kesiliyor. Wakiza FAX'la gereksiz fax kağıdı kullanma ihtiyacınız ortadan kalkar.

 • No Installation

  Sadece bir kurulum yeterli

  Sisteminiz kaç kullanıcılı olursa olsun, sadece ofisteki sunucunuza* fax-modem ve Wakiza FAX Server yazılımının kurulması yeterli. Fax alıp gönderecek kişilerin bilgisayarlarına hiç bir şey kurmanız gerekmiyor.

 • Kullanmak çok kolay, eğitim gerektirmez

  Kullanıcılarınızın fax için yeni bir program öğrenmesi gerekmiyor. Outlook, Thunderbird ve hatta Hotmail veya Gmail gibi kendi alıştıkları e-mail uygulamasını kullanmaları yeterli.

 • Türk Bayrağı

  Tamamen Türkçe

  Wakiza FAX'ı tamamen Türkçe kullanabilirsiniz. Hatta kullanmak o kadar kolay ki Türkçe bilmeyen birisi bile kullanabilir.

 • Windows Logo

  Windows Fax Servisleriyle entegre

  Wakiza FAX, Microsoft Fax Servisleri ile entegre olarak çalışır. Bu sayede Windows Fax'ın bütün özelliklerinden de faydalanabilirsiniz.

 • Office Logo

  Microsoft Office ve Open Office ile uyumlu

  Microsoft Office (Word, Excel) ve Open Office dosyalarını Wakiza FAX'a göndererek bir kaç saniyede faxlayabilirsiniz.**


 • Exchange Logo

  Microsoft Exchange ile uyumlu

  Wakiza FAX, Microsoft Exchange ile uyumlu olarak çalışmaktadır.

hepsi sadece 499$
dan başlayan fiyatlarla...
Bize ulaşın

info[at}wakiza.com

Tel: (0850) 303 05 99

Notlar
 1. Wakiza FAX yazılımı, bir Windows(XP/7/2003/2008) server üzerinde çalışır. Fax alıp gönderecek kullanıcılar Windows, Mac OS, Linux, Android gibi farklı işletim sistemlerine sahip olabilirler.
 2. MS Office, OpenOffice gibi dosya formatlarının faxlanabilmesi için ilgili programın server üzerinde kurulu olması gerekmektedir.
Bilgi

iPhone, iPad, Android, BlackBerry, Microsoft Windows, Microsoft Office, Exchange, Open Office, Outlook, Thunderbird, Hotmail, Gmail ve diğer isim ve logolar ait oldukları firmaların tescilli markalarıdır ve bilgi amaçlı kullanılmıştır. .